ICO Crossminton Prešov Open 2022 – výsledky

21. mája sa v Prešove konal 250bodový medzinárodný crossmintonový turnaj zaradený do svetovej série turnajov ICO za účasti hráčov zo Slovenska a Poľska. Spomedzi našich hráčov sa najviac darilo J. Ščavnickému st., ktorí medzi mužmi zvíťazil vo finále nad ďalším naším hráčom M. Porembom. Tretí skončil M. Svoboda. Medzi ženami bola bronzová L. Imrichová. V mužskej štvorhre zvíťazili M. Poremba s M. Svobodom a druhí skončili V. Kopilec s J. Ščavnickým ml.. V zmiešanej štvorhre prehrali až vo finále R. Michalík s M. Ščavnickou. Tretí skončili J. Ščavnický st. s I. Revickou.

V juniorských kategóriách sa darilo R. Michalíkovej, ktorá zvíťazila v kategórii dievčat do 14 rokov. Víťazstvo zaznamenal aj J. Ščavnický ml., ktorý dominoval v kategórii do 18 rokov. Tretí skončil V. Kopilec. Medzi dievčatami do 16 rokov zvíťazila B. Jančeková a tretia skončila M. Nováková. Medzi najmladšími do 12 rokov získala 3. miesto L. Čorňáková. V juniorskej štvorhre striebro získal G. Legath. Bronzové boli R. Michalíková a B. Jančeková.

V seniorských kategóriach sa presadila M. Ščavnická medzi ženami nad 40 rokov, ktorá nenašla žiadnu premožiteľku. Tretia skončila S. Hiščáková.

Kompletné výsledky: https://ico.tournamentsoftware.com/